Komunikat do alertu

Szanowny/a Pan/i,
informujemy, że według zapisów regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Gdyni odpady komunalne powinny być gromadzone w pojemnikach, a nie obok lub na nich. Odpady w z przedmiotowej są odbierane regularnie 2 razy w tygodniu. Firma wywozowa odbiera odpady z pojemników, natomiast nie ma wpływu na zachowanie mieszkańców korzystających ze wskazanego miejsca gromadzenia odpadów.
Ponadto, informujemy, że za porządek wokół miejsca gromadzenia odpadów odpowiedzialny jest właściciel lub zarządca nieruchomości. Dodatkowo, za bałagan wokół wiaty śmietnikowej Straż Miejska może nałożyć na wspólnotę mieszkaniową mandat karny za zaśmiecanie.
w chwili kontroli teren posprzątany.
rewirowi1_sm 19/06/2018 o 18:31

Alert #50048, Młyńska 25, Gdynia, Polska

Czy jest wielkim problemem utrzymywanie czystości (poprzez wywożenie NA BIEŻĄCO) przy pojemnikach do segregacji? Widok nie zachęca do segregacji odpadów, a wręcz zniechęca.

dzikie wysypisko

Instytucje i organizacje które mogą odpowiedzieć na to zgłoszenie

  • Referat I - Straż Miejska w Gdyni
    E-mail kontaktowy:

NaprawmyTo.pl automatycznie wysyła powiadomienia o nowych alertach do instytucji i organizacji które mogą problem rozwiązać. Jeśli jednak chcesz napisać w swoim imieniu możesz skorzystać z listy powyżej.

status: Naprawiony!

poprzyj

1 osób
poparło ten alert

Zgłoś naprawienie

Powiadomienia


Alert dodany anonimowo w dniu 22/05/2018 o 19:17
cloud Komentarze

Aby dodawać komentarze należy się zalogować.